694 - Sameknivar

Föregående | Översikt | Nästa

776224

SAMEKNIVAR, 3 st, med slidor, renhorn, skinn, stål, signerade, PS, GL och PS(?), bl a Per Sunna, l 1900-tal, längder ca 19 - 22,5 cm

Bruksspår

Diverse, Gamla kassan, Sovrum

776224 - 694 - Sameknivar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
694 - Sameknivar

Budhistorik (19 bud)
6130501
3 800
6095954
3 600
6095954
3 200
6104449
6095954
2 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.