693 - Vitrinbord 1900-tal

776223

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, kopplat underrede, glas, lock med lås,1900-tal, höjd 69, 70 x 47 cm

Briksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Briksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Sovrum

693 - Vitrinbord 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
0
4 400
6161003
6160831
6160831
1 600
6160507

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: