693 - Vitrinbord 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

776223

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, kopplat underrede, glas, lock med lås,1900-tal, höjd 69, 70 x 47 cm

Briksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Briksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Sovrum

776223 - 693 - Vitrinbord 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
693 - Vitrinbord 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
6119343
550
6112952
500
6119341
450
6112952
6098266

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.