599 - Skulptur Grand Tour

775797

SKULPTUR, i form av tempelruin, soapstone, Grand Tour-souvenir, 1800-tal, höjd ca 19 cm

Slitage, möjligen saknade delar

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse

599 - Skulptur Grand Tour

Budhistorik (17 bud)
0
6156391
2 400
6155862
6156389
6155862
1 800

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK: