597 - Förvaringslådor Frankrike

775778

FÖRVARINGSLÅDOR / Boite Coffret, 2 st, papp klädd med guldpräglat skinn, invändigt med klädsel i textil 7 skinn, 1 låda märkt "Chalmette, 17 Bd Malherbes, Paris", 1800-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (26 bud)
0
2 600
6157392
2 600
6157070
2 400
6149184
6157066

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK: