597 - Förvaringslådor Frankrike

Föregående | Översikt | Nästa

775778

FÖRVARINGSLÅDOR / Boite Coffret, 2 st, papp klädd med guldpräglat skinn, invändigt med klädsel i textil 7 skinn, 1 låda märkt "Chalmette, 17 Bd Malherbes, Paris", 1800-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Biblioteket

775778 - 597 - Förvaringslådor Frankrike
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6103840
600
6099237
550
6085171
500
6085101
450
6084764

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.