594 - Skulptur / bokstöd

Föregående | Översikt | Nästa

775671

HANS KECK (Tyskland, 1873-1948), skulptur, kvinnogestalt, bronserat gjutgods, marmor, signerad H Keck, höjd 27,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse

775671 - 594 - Skulptur / bokstöd
Din e-postadress

Fråga
Skicka
594 - Skulptur / bokstöd

Budhistorik (19 bud)
6096111
1 700
6101871
1 600
6096111
6094481
1 400
6093511
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.