586 - Ruth Milles skulptur

Föregående | Översikt | Nästa

775612

RUTH MILLES (1873-1941), skulptur, holländsk fiskarflicka i blåst, patinerad brons, signerad och daterad Ruth Milles 1906, gutarmärkt Herman Bergman fud, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket

775612 - 586 - Ruth Milles skulptur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
586 - Ruth Milles skulptur

Budhistorik (24 bud)
6136212
7 200
6134852
7 000
6136211
7 000
6134852
6 800
6121664
6 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.