960 - Elsa Thoresen oljemålning

775548

ELSA THORESEN (1906-1994): Surrealistisk komposion, signerad och daterad E. Thoresen -46, olja på duk, ca 61x50 cm

Hål i duken, fläckar

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (33 bud)
0
10 000
6161745
7 000
6161744
6 800
6161640
6 600
6161590
6 400

Slutpris SEK:
10 000
1 019 EUR, 1 232 USD
Utropspris SEK: