960 - Elsa Thoresen oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

775548

ELSA THORESEN (1906-1994): Surrealistisk komposion, signerad och daterad E. Thoresen -46, olja på duk, ca 61x50 cm

Hål i duken, fläckar

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

775548 - 960 - Elsa Thoresen oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
6116214
1 600
6105616
6116212
1 400
6105616
1 300
6097458

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.