1360 - Metallföremål 15 st

775540

DJURFIGURINER, STATYETTER, olika metaller, delvis patinerade

slitage
skador

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

1360 - Metallföremål 15 st

Budhistorik (26 bud)
0
6164867
1 900
6164913
1 800
6164867
1 700
6164702
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK: