1360 - Metallföremål 15 st

Föregående | Översikt | Nästa

775540

DJURFIGURINER, STATYETTER, olika metaller, delvis patinerade

slitage
skador

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

775540 - 1360 - Metallföremål 15 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1360 - Metallföremål 15 st

Budhistorik (6 bud)
6128532
500
6108719
450
6090553
6108717
6090553

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.