1433 - Porslin

775538

SKÅL, NACKSTÖD, MINDRE BOJAN, TALLRIK, 4 dlr., porslin, Kina och Europa, 17/18/1900-tal, höjd ca 10-14 cm

Nagg, sprickor

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren

1433 - Porslin

Budhistorik (5 bud)
0
650
6164217
500
6163309
450
6163285
6163186

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK: