879 - Ölglas 1800-tal

775519

ÖLGLAS, SKÅL, 8 dlr., glas, 1800-tal, fasettslipning, höjd ca 11,5-21 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

879 - Ölglas 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
0
700
6158496
700
6153929
650
6154624
600
6153929
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 86 USD
Utropspris SEK: