879 - Ölglas 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775519

ÖLGLAS, SKÅL, 8 dlr., glas, 1800-tal, fasettslipning, höjd ca 11,5-21 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

775519 - 879 - Ölglas 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
879 - Ölglas 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6120165
6118737
6084871

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.