877 - Tedosor glas

775463

TEDOSOR, 5 st., glas, omkring år 1900, slipad dekor, höjd ca 12-14 cm

Slitage, nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

877 - Tedosor glas

Budhistorik (10 bud)
0
850
6161504
850
6160524
6156604
750
6114148
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK: