877 - Tedosor glas

Föregående | Översikt | Nästa

775463

TEDOSOR, 5 st., glas, omkring år 1900, slipad dekor, höjd ca 12-14 cm

Slitage, nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

775463 - 877 - Tedosor glas
Din e-postadress

Fråga
Skicka
877 - Tedosor glas

Budhistorik (6 bud)
6114148
550
6101949
500
6114147
450
6101949
6114146

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.