876 - Tedosor 1800-tal

775461

TEDOSOR, 6 st., pressglas, 1800-tal, höjd ca 11-15 cm

Slitage, nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

876 - Tedosor 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
0
900
6154066
700
6106360
650
6154064
600
6106360
550

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK: