876 - Tedosor 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775461

TEDOSOR, 6 st., pressglas, 1800-tal, höjd ca 11-15 cm

Slitage, nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

775461 - 876 - Tedosor 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
876 - Tedosor 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
6106360
550
6102753
500
6102753
6094569
6094569

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.