1350 - Necessär och 9 föremål silver

775457

NECESSÄR, delvis silver, England 1700-tal, innehållande bl. a. sax, kniv sked, pincett och nål; 9 silverföremål bl. a. två lock, tesil, skål, penna, cigarettmunstycke

skador
delar saknas

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (24 bud)
0
2 600
6155918
2 400
6150143
6138960
6150142

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK: