959 - Champagnestrutar 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775456

CHAMPAGNESTRUTAR, 12 st., svagt rökfärgad glasmassa, 1800-talets slut, fasettslipad cuppa, fot med knapp, höjd ca 15-16,5 cm

Nagg, en fot lagad

Glas, Servisglas, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

775456 - 959 - Champagnestrutar 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6113492
600
6110467
550
6100426
500
6097317
450
6087332

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.