874 - Skålar / fat på fot Rydberg 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775452

SKÅLAR/FAT PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 18-24, diameter 23-26 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Kök

775452 - 874 - Skålar / fat på fot Rydberg 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6101565
2020-07-29 13:38:05

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.