1432 - Rydbergsskålar 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775451

SKÅLAR PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 22-23, diameter 23-25 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Källaren

775451 - 1432 - Rydbergsskålar 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.