872 - Såsskål med lock 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775436

SÅSSKÅL MED LOCK, porslin, 1800-tal, hänklar, text "Mager - Fett", guldbård, höjd ca 15 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

775436 - 872 - Såsskål med lock 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6087330
2020-07-24 06:51:18

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.