473 - Ljusstake mässing 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775435

LJUSSTAKE, för två ljus, mässing och förgylld mässing, 1800-tal, höj och sänkbar, bakom ljusarmarna cylindrisk behållare för trästickor, krönt av en tupp, höjd 25 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

775435 - 473 - Ljusstake mässing 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6128214
450
6114171
6109254
6084399

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.