472 - Bläckställ förgylld brons

Föregående | Översikt | Nästa

775433

BLÄCKSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rektangulärt på svart stenplatta, under lock två glasbehållare, totalt mått 18x13 cm

en glasbehållare ej original

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

775433 - 472 - Bläckställ förgylld brons
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6108872
6084397
6080486

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.