1346 - Ddosa sköldpadd 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775426

DOSA, sköldpadd, 1700-talets slut, oval, på locket siluettmålning i svart och guld infattad i guld, längd 9 cm

smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

775426 - 1346 - Ddosa sköldpadd 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6115436
6135636
6115436
1 400
6135635
1 300
6115436

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.