870 - Champagnestrutar 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775404

CHAMPAGNESTRUTAR, 18 st., klar samt svagt rökfärgad glasmassa, 1800-tal, varierande modeller, slipad dekor, höjd ca 15,5-20,5 cm

Smärre nagg

Glas, Servisglas, Gamla kassan, Kök

775404 - 870 - Champagnestrutar 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (17 bud)
6128865
6119143
1 400
6119143
1 300
6118725
6119142

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.