869 - Einar Forseth tekoppar och assietter Lidköpi

775403

EINAR FORSETH, tekoppar, assietter, 12 dlr., porslin, Lidköpings porslinsfabrik, 1930-tal, dekor i blått, guldkant, diameter ca 10-17,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (2 bud)

0
650
6153764
6091502

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK: