869 - Einar Forseth tekoppar och assietter Lidköpi

Föregående | Översikt | Nästa

775403

EINAR FORSETH, tekoppar, assietter, 12 dlr., porslin, Lidköpings porslinsfabrik, 1930-tal, dekor i blått, guldkant, diameter ca 10-17,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

775403 - 869 - Einar Forseth tekoppar och assietter Lidköpi
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6091502
2020-07-25 13:27:20

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.