868 - Te / frukostkoppar

Föregående | Översikt | Nästa

775402

TE/FRUKOSTKOPPAR, 11 st., porslin, 18/1900-tal, bland annat "Messina", Rörstrand samt "Napoleon Ivy", Wedgwood, diameter 9-19 cm

Slitage, nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

775402 - 868 - Te / frukostkoppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
868 - Te / frukostkoppar

Budhistorik (2 bud)

6118723
6098206

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.