865 - Ölglas / vinglas

775399

ÖLGLAS/RÖDVINSGLAS, 6 st., klar glasmassa, 18/1900-tal, bland annat "Modell 75", olivslipning samt pantograferad dekor, höjd ca 13-20 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

865 - Ölglas / vinglas

Budhistorik (12 bud)
0
6161153
6157052
750
6149980
700
6118722
650

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK: