865 - Ölglas / vinglas

Föregående | Översikt | Nästa

775399

ÖLGLAS/RÖDVINSGLAS, 6 st., klar glasmassa, 18/1900-tal, bland annat "Modell 75", olivslipning samt pantograferad dekor, höjd ca 13-20 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

775399 - 865 - Ölglas / vinglas
Din e-postadress

Fråga
Skicka
865 - Ölglas / vinglas

Budhistorik (3 bud)

6118722
6098481
6089180

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.