862 - Porslin 1800-tal

775396

BRICKA, SALADIÈRE, SMÖRSNÄCKOR, 4 dlr., porslin, 1800-talets mitt, dekor i guld, diameter ca 13-29 cm

Slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

862 - Porslin 1800-tal

Budhistorik

0
2020-08-22 12:24:11

2020-08-22 kl 12:24
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK: