861 - Assietter skålar kupa 1800-tal

775395

ASSIETTER, SKÅLAR, KUPA, 37 dlr., glas, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 10-16 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik

0
2020-08-22 12:23:35

2020-08-22 kl 12:23
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK: