861 - Assietter skålar kupa 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775395

ASSIETTER, SKÅLAR, KUPA, 37 dlr., glas, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 10-16 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

775395 - 861 - Assietter skålar kupa 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.