859 - Empireporslin

775393

KAFFEKOPPAR MED FAT, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 13 dlr., porslin, 1800-talets första hälft, empire, dekor i guld, höjd ca 16-18, kopparnas höjd 6 cm

Smärre slitage, nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

859 - Empireporslin

Budhistorik (7 bud)
0
6161112
650
6160120
600
6160120
500
6136343
450

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK: