471 - Flaskproppar 6 st porslin

Föregående | Översikt | Nästa

775373

FLASKPROPPAR, 6 st., porslin, en märkt Kongelig Dansk Porcelainsfabrik, 1800-tal, i form av mans- och kvinnohuvuden, polykrom bemålning

nagg
några korkar saknas

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

775373 - 471 - Flaskproppar 6 st porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (21 bud)
6120547
1 400
6119312
1 300
6119115
6119311
6119115

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.