690 - Ströare 9 st flintgods

Föregående | Översikt | Nästa

775285

STRÖARE, 9 st., flintgods, mestadels 1800-tal, varierande storlek och form, två med willowmönstret i blått, en i form av en uggla, höjd 10-13,5 cm

sprickor
slitage
lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

775285 - 690 - Ströare 9 st flintgods
Din e-postadress

Fråga
Skicka
690 - Ströare 9 st flintgods

Budhistorik (6 bud)
6097312
700
6097427
650
6097312
450
6097426
6097312

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.