958 - Skål med lock keramik Björn Wiinblad

775280

BJÖRN WIINBLAD, skål med lock, signerad BW -70, glaserad keramik, skål i form av ett ansikte, lock i form av en toppig hatt, dekor i blått och rosa, höjd 21 cm, klistrad etikett från Illum

obet. glasyrnagg på ett öra

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (22 bud)
0
6161457
1 900
6089331
1 800
6089331
1 700
6155799
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK: