958 - Skål med lock keramik Björn Wiinblad

Föregående | Översikt | Nästa

775280

BJÖRN WIINBLAD, skål med lock, signerad BW -70, glaserad keramik, skål i form av ett ansikte, lock i form av en toppig hatt, dekor i blått och rosa, höjd 21 cm, klistrad etikett från Illum

obet. glasyrnagg på ett öra

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

775280 - 958 - Skål med lock keramik Björn Wiinblad
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (18 bud)
6089331
6121690
1 400
6089331
1 300
6103951
6089331

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.