470 - Ljusstake trä 1700-tal

775274

LJUSSTAKE, 1790-tal, kannelerat kolonnskaft och kvadratisk fotplatta av mahogny, ljushållare och fotkant av försilvrad mässing, höjd 24 cm

skador
slitage

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

470 - Ljusstake trä 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
0
1 800
6081757
1 800
6155115
1 800
6081757
1 600
6155106

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK: