469 - Flakong sandströare pennfat m m porslin

775268

FLAKONG MED PROPP, SANDSTRÖARE, PENNFAT, porslin, meissenmärke 18/1900-tal, sex udda små lock medföljer

skador
nagg
flakong med propp lagad
flakongen andrasortering

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (2 bud)

0
6115338
6086322

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK: