858 - Sparrisfat och karott

Föregående | Översikt | Nästa

775238

SPARRISFAT MED UNDERFAT, ÄGGKAROTT, 2 dlr., flintgods, omkring år 1900, Gustavsberg samt okänd tillverkare, längd ca 23-34, karottens längd 26, höjd 22 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

775238 - 858 - Sparrisfat och karott
Din e-postadress

Fråga
Skicka
858 - Sparrisfat och karott

Budhistorik (4 bud)

6133715
450
6128640
6126868
6102137

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.