291 - Royal Copenhagen fiskservis

775228

ARNOLD KROGH (1856-1931), fiskservis, 19 dlr., porslin, Danmark, 1900-tal, Royal Copenhagen, bestående av: 16 mattallrikar (3002), fiskfat (3001), såsskål (3003) samt karott med lock (3005), mattallrikens diameter ca 23 cm

Nagg (vissa större)

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (48 bud)
0
32 000
6151745
26 000
6151697
25 000
6151697
22 000
6090539
21 000

Slutpris SEK:
32 000
3 261 EUR, 3 942 USD
Utropspris SEK:
8 000