291 - Royal Copenhagen fiskservis

Föregående | Översikt | Nästa

775228

ARNOLD KROGH (1856-1931), fiskservis, 19 dlr., porslin, Danmark, 1900-tal, Royal Copenhagen, bestående av: 16 mattallrikar (3002), fiskfat (3001), såsskål (3003) samt karott med lock (3005), mattallrikens diameter ca 23 cm

Nagg (vissa större)

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Matsalen

775228 - 291 - Royal Copenhagen fiskservis
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (33 bud)
6090539
6 600
6105512
6 400
6090539
6 200
6097273
6 000
6090539
5 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
6 600
678 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.