854 - Bordsdekorationer porslin

775176

BORDSDEKORATIONER, 1 par, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av frukt i pyramid, vit glasyr, höjd ca 35 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (34 bud)
0
4 200
6161672
4 200
6160677
6161294
3 800
6160677
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK: