853 - Bordsdekorationer porslin

Föregående | Översikt | Nästa

775172

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av grönsaker i pyramid samt blomsterkorg, höjd ca 31-37 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

775172 - 853 - Bordsdekorationer porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6103946
700
6099031
650
6098730
600
6090962
550
6090807
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.