852 - Bordsdekorationer porslin

Föregående | Översikt | Nästa

775169

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av tomater i pyramid, höjd ca 33-52 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

775169 - 852 - Bordsdekorationer porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6108973
450
6108689
6103938
6089139

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.