851 - Bordsdekorationer porslin

775167

BORDSDEKORATIONER, 4 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av citroner i pyramid, höjd ca 16-36 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (31 bud)
0
5 000
6161726
5 000
6159622
4 800
6159622
4 600
6158880
4 400

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK: